Unikátní značka Carbonera

Začínali jsme opravami a stavbou kol pro známé a přátele, což trvalo několik let. Desítky spokojených zákazníků nás podpořily v myšlence začít stavět vlastní kola pod svou značkou Carbonera.

Naše láska k cyklistice a novým technologiím vyústila v roce 2019, kdy jsme se pustili do výroby našeho úplně prvního lehkého kola s touto značkou. To, co začalo jako koníček, nyní pokračuje jako unikátní brand, na který jsme hrdí a který díky své kvalitě a inovativnosti získává stále více příznivců.

Kvalita a jedinečnost

Carbonera si zakládá na 100% kvalitních materiálech a komponentech. Naše modely proto osazujeme jedině nejvyššími řadami od Shimana, což je SLX, Deore XT a závodní XTR, jejichž ovládací prvky fungují vždy na jedničku. A pokud preferujete nekompromisní řady od SRAM, ani to není problém. Nic menšího pro nás není dost dobré.

Ultralehký karbon

Karbon je materiálem budoucnosti. Aura se díky karbonovému rámu a dalším lehkým komponentům může pochlubit znatelně nižší hmotností v porovnání s běžným kolem, o elektrokolech nemluvě. Na rozdíl od konkurence používáme odpruženou vidlici XCF1, která má některé části právě z karbonu, a tak je její váha pouhých 1,44 kg.
Ultra-xt-12sp_600px

Osobitý vzhled

Sledujeme vývoj v oblasti technologií. Bedlivě zkoumáme, s čím přichází konkurence, abychom vám mohli poskytnout něco lepšího. Víme, že zbožňujete osobitý design, který nejenže nemá nikdo další, ale je propracovaný do nejmenšího detailu. Zkuste se podívat zblízka a přesvědčit se, jak vynikají detaily komponentů – masivní představec, ergonomické sedlo, krytky v barvě doplňků, 3K struktura karbonu.

Individuální výroba

Upřednostňujeme výhody stojanové výroby. Každé kolo s citem pro detail opečujeme, seřídíme a dbáme na bezchybnost procesů stavby. Díky dvojité kontrole se zaměřujeme na zajištění 100% kvality a bezpečnosti. Teprve když víme, že vše funguje bezchybně, produkt zabalíme a kolo dovezeme sestavené až k vám. Samozřejmostí je možnost osobního odběru v našich odběrných místech – viz. Kontakty.

Jsme realisté

Je nám jasné, že před koupí luxusního kola budete dlouhé večery studovat a porovnávat. My jsme si konkurenci taktéž oťukali, a umíme nabídnout produkt, za kterým si stojíme. Naše kola jsou vyrobená tak, aby obstála v nejtvrdších podmínkách, a to jak terénních, tak preferenčních.

Všechny díly, kterými osazujeme naše kola, musí splňovat vysoké standardy kvality a bezpečnosti. Proto pečlivě vybíráme pouze díly od prověřených výrobců, kteří mají v oboru dlouholetou zkušenost a jsou známí svou kvalitou. Díky tomu jsou naše kola nejenom bezpečná, ale také vynikají svou výkonností a dlouhou životností.

V rámci výroby každého kola pak provádíme praktické testování jednotlivých dílů. Tyto testy jsou zaměřeny na různé faktory, jako je například odolnost proti opotřebení, účinnost brzd nebo stabilita při různých terénních podmínkách. Díky tomuto testování jsme schopni garantovat, že každý díl splňuje vysoké nároky na kvalitu a bezpečnost.

Vyber si svou Carboneru a připrav se na vyladěný cyklistický zážitek.

Košík
Wishlist
Recently Viewed
Kategorie